Ne do t'ju kontaktojmë.

Futni të dhënat dhe kërkesat tuaja, ne do t'ju kthejmë mesazh së shpejti.

Ose email: [email mbrojtur]

Bateri Forklift nga JB BATTERY

Efikasitetin e Energjisë


Efikasiteti më i madh i energjisë nënkupton kosto më të ulëta dhe emetime më të ulëta.

Prodhimtari


Mbani pirunët tuaj të funksionojnë sa më efektivisht dhe me efikasitet që të munden.

Siguri


Siguria dhe mirëqenia janë pjesë kritike e çdo operimi të suksesshëm të pirunit.

Përshtatshmëri


Bateritë litium-jon JB BATTERY mund të ofrojnë efikasitet më të madh dhe performancë më të lartë.

LOGO-portokalli

Prodhuesi i baterive të Forklift

Ne ofrojmë veçanërisht një gamë të gjerë baterish litium-fosfati hekuri (LiFePO4) për kamionçinë elektrik, secila e krijuar posaçërisht për të ofruar një jetëgjatësi të lartë cikli dhe performancë të shkëlqyer në një temperaturë të gjerë funksionimi.

Duke iu përmbajtur një strategjie zhvillimi me cilësi të lartë, JB BATTERY vazhdon të fokusohet në teknologjinë dhe produktet e baterive të litiumit të nivelit të lartë, zotëron teknologjitë kryesore të baterive të litiumit dhe sistemin e ruajtjes së energjisë.

Bateria JB që prodhon lloje dhe specifikime të ndryshme të baterive të litium-jonit të pirunit, tension me 12V, 24V, 36V, 48V, 60V ,72V, 80V 96V 120 volt dhe opsionet e kapacitetit me 100ah 200Ah 300Ah 400Ah 500Ah 600Ah 700Ah 800Ah

Bateri Forklift i personalizuar


Është koha për të transformuar flotën tuaj me sisteme energjie më të qëndrueshme, më të shpejta, më të fuqishme dhe më efikase nga JB BATTERY.
Bateritë tona LiFePO4 janë zgjidhja optimale pa mirëmbajtje për pajisjet e trajtimit të materialeve, të cilat do të rrisin produktivitetin tuaj operacional, duke ulur ndjeshëm mirëmbajtjen dhe kostot e baterisë.

Bateri tërheqëse 24V LiFePO4

Bateri tërheqëse 36V LiFePO4

Bateri tërheqëse 48V LiFePO4

Bateri tërheqëse 80V LiFePO4

Bateri tërheqëse 120V LiFePO4

Paketa e personalizuar e baterive të pirunit

Avantazhi i baterive të pirunit nga JB BATTERY

Kapacitet i madh për tërheqje

Ne ofrojmë bateri superfuqie me specifikim 120V 1440Ah për kamionët e rëndë të kamionëve.

Konsumi më i vogël i energjisë

Rezistencë e ulët e brendshme dhe efikasitet i lartë, kjo do të thotë se motori i autokliftit ka një kohëzgjatje shumë më të gjatë.

Bateri për çdo mot

Furnizimi me energji JB BATTER LiFePO4 funksionon shumë mirë në të gjitha kushtet e motit - temperatura të larta dhe të ulëta.

Tarifa e Mundësisë

Ju mund t'i mbushni bateritë tona LiFePO4 në çdo kohë - gjatë pushimit të vaktit, në kohën e kafesë ose ndërmjet turneve.

Pa mirëmbajtje

Nuk ka punë dhe kosto të mirëmbajtjes ditore dhe nuk keni më nevojë të ujisni baterinë tuaj.

24V 200Ah Cikli i thellë LiFePO4 Bateria e Forkliftit Litium Jon për Kamion Elektrik dhe Robotët AutoGuide AGM Mobile

24V 200Ah Cikli i thellë i baterisë së pirunit LiFePO4 Litium Jon për Forklift Elektrik dhe AutoGuide Mobile AGM Robots Termi bateri litium është paksa i paqartë sepse ka kimikate të ndryshme të baterive litium dhe secila ka grupin e vet të mirat dhe të këqijat. Bateritë e litiumit janë kimi superiore sepse janë të dendura me energji dhe kushtojnë më pak për […]

Përparësitë e paketës së baterive të kamionit të kamionit të litium-jonit nga prodhuesit e baterive tërheqëse litium-jon në Kinë

Përparësitë e paketës së baterive të kamionit të kamionit të litium-jonit nga prodhuesit e baterive tërheqëse litium-jon në Kinë Teknologjia e litium-jonit është përmirësuar shumë gjatë të shkuarës së afërt. Rritja e saj i atribuohet në masë të madhe ruajtjes së energjisë së rinovueshme pasi të gjithë janë në kërkim të opsionit më të përshtatshëm dhe të besueshëm të disponueshëm në treg. Bizneset kanë përqafuar dhe adoptuar shpejt litium-jon […]

Kompanitë dhe furnizuesit më të mirë të baterive dhe furnizuesve të baterive të litium-jonit lifepo4 në Kinë në 2022

Kompanitë dhe furnizuesit më të mirë të baterive dhe furnizuesve të baterive më të mira të litium-jonit lifepo4 në Kinë në vitin 2022 Gjërat po ndryshojnë ngadalë dhe teknologjitë e reja po vijnë në treg për t'i bërë gjërat më të lehta dhe më të mira. Për shkak të prezantimit të baterive litium-jon, gjërat janë bërë më të mira në botën e pirunëve. Prodhuesit dhe menaxherët e kanë më të lehtë […]

Gjithçka që duhet të dini për bateritë elektrike të pirunit nga kompanitë e baterive të litiumit

Gjithçka që duhet të dini për bateritë elektrike të pirunit nga kompanitë e baterive të litiumit Ata thonë se informacioni është fuqi. Kjo është e vërtetë në të gjitha industritë, pavarësisht se sa të mëdha apo të vogla janë. Me informacionin e duhur, bëhet shumë më e lehtë për të marrë vendime që janë të mençura dhe më të mira. Në botën e pirunëve, […]

Aplikimi i baterisë së kamionit të kamionit litium-jon për 7 lloje të ndryshme të kamionit të kamionit që funksionon me bateri

Aplikimi i baterisë së kamionit të kamionit litium-jon për 7 lloje të ndryshme të kamionit të kamionit me bateri që funksionon sot, marrja e energjisë së besueshme që funksionon në mjedise të ndryshme dhe është e disponueshme në çdo kohë është e mundur. Kjo për shkak të përparimeve që janë bërë në drejtim të teknologjisë dhe përmirësimit të baterive litium-jon. Standardet më të mira të automobilave […]

Sa kushton një bateri litium-jon për 7 lloje të ndryshme të baterive të pirunit?

Sa kushton një bateri litium-jon për kamionçinë për 7 lloje të ndryshme të baterive të pirunit Industritë e trajtimit të materialeve janë kritike dhe kanë nevojë për efikasitet dhe produktivitet. Kjo është mënyra e vetme që ata mund të jenë të suksesshëm në magazina dhe madje edhe në impiantet e prodhimit, është e rëndësishme të gjesh mënyrën më të mirë për të bërë shumë […]

është shtuar në karrocën tuaj.
Shikoje
en English
X